Sepet

Şu an sepetinizde ürün bulunmuyor.

Şu an sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Genel Toplam0 TL (KDV DAHİL)

  Alışverişi Tamamla
  Üye Girişi veya üye ol

  Toptan Sucuk

  Sucuk, dana etinin kendine has baharatlarla, tat ve kokusunun değiştirilmesiyle ve güzelleştirilmesiyle oluşur. Anavatanı tam olarak bilinmese de yüzyıllardır ustalar pastırma ile birlikte sucuğu Kayseri’de üretirler.

  Toptan Sucuk Siparişi

  Toptan sucuk siparişi vermek için istediğiniz sucuğun altındaki kutucuğa kaç kg istediğinizi belirtiniz
  Başkartal Evlik Sucuk

  Toptan Başkartal Evlik Sucuk

  Başkartal Evlik Fermente Sucuk

  Toptan Başkartal Evlik Fermente Sucuk

  Başkartal Gurme Sucuk

  Toptan Başkartal Gurme Sucuk

  Sucuğun ünü, tadı ve yapılışı Kayseri’den Anadolu’ya ve tüm dünyaya yayılsa da –Kayseri’nin havasından, suyundan olsa gerek- en lezzetlisi bu şehirde üretilir. Bilgi birikimiyle, emekle, maharetli ellerde, Kayseri’ye has enerji ve havasıyla özenle üretilir. Sucuğun içindeki baharatların, acının ve sarımsağın oranı, lezzetin oluşumunda çok önemlidir.

  Sucuk pratik kullanımıyla kahvaltılarda ve diğer öğünlerde hızlıca sofraya getirilir. Mutfakta çok zaman harcamayı sevmeyenlerin tam anlamıyla kurtarıcısıdır. Sucuğun kendine özel baharatlarla üretimi, eti kokusundan dolayı tüketemeyenler için bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Sucuk sayesinde et kokusuna hassas olan tüketiciler hayvansal proteinden mahrum kalmamış olurlar. İştahsız çocukların özellikle kahvaltılarda protein ağırlıklı beslenebilmeleri için sucuk güzel bir seçim olabilir. 

  Biz de Başkartal olarak toptan sucuk üretimimizi siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Önce sağlık ve kalite anlayışı ile toptan sucuk üretimimize salgın sürecinde de devam etmekteyiz. Yılların getirdiği tecrübe ile ürünlerimizin üretimi, muhafazası ve tedarik zinciri sorunsuz şekilde sürdürülmeye çalışılmaktadır.

  Sucuk fiyatları sipariş edilen sucuk miktarına göre değişmektedir. Diğer ürünlerin tamamında da olduğu gibi 10 adet sipariş edilen bir ürün ile 100 adet sipariş edilen bir ürün arasında fiyat farklılığı göstermektedir. Bu durum aynı şekilde sucuklarda da yer almaktadır. Yukarıda yer alan formumuzu doldurarak toptan sucuk fiyatları hakkında istediğiniz sucuk çeşidi ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Protein kaynağı sucuğu Başkartal güvencesiyle tüm Türkiye tatsın… Kayseri Mutfağı’nın eşsiz lezzeti “sucuk” Başkartal güvencesiyle sofralarınızda yer alsın…

  E-Bülten listemize üye olarak kampanya ve indirimlerden haber alın. Size özel fırsatları kaçırmayın...
  ×
  { "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1718714401,"action_source":"website","event_source_url":"https://www.baskartal.com/toptan-sucuk","user_data":{"client_ip_address":"3.236.116.27","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}]}